
BIODROGA KONFERENCIA 2020
Milyenek a 21. század sikeres kozmetikusai?
Te közéjük tartozol? Ha nem, miért nem? Mi tart vissza? Mik a korlátok és akadályok, amiket segíthetünk átlépni?
Ismered a biotechnológia legújabb vívmányait? Szerinted miért fontos haladni a korral?
Ismered magad? Tudod, miben vagy jó? Miben kell még fejlődnöd, és mi az, amiben másoknál előrébb jársz?
Mennyit költ egy sikeres kozmetikus? És mire? És mennyit keres?
A konferencia díja
21.000 Ft
A konferencia résztvevői számára oklevelet állítunk ki.
A konferencia ideje alatt speciális kedvezményes csomag vásárlására van lehetőség,
Jelentkezésed véglegesítéséhez a részvételi díjat utald át vagy fizesd be az alábbi számlaszámra. A közleménybe írd be neved, számlázási címed és a “konferencia” szót. A kedvezményes részvételi díjnak december 15-ig kell beérkeznie (Csernai Judit 16200106-11551751 Magnet Bank).
A konferenica időpontja
2020. január 31.
Helyszín: La Prima Fashion Hotel (1052 Budapest, Piarista u. 6.) Ferenciek tere
Az összeg tartalmazza a koncerencia írásos anyagát, illetve kiegészítőket, a könnyű ebédet, illetve a kávészünetet.
További információt szeretnél? Hívd Editet! 0670-775-5575
PROGRAMTERV
09.00 – 10.00 érkezés, regisztráció, kávé, tea, aprósütemény
10.00 – 10.30 „Mi vagyunk a BIODROGA” – film
10.30 – 10.40 Köszöntő – Pápai Andrea ügyvezető
10.40 – 11.25 TUDATOS PÉNZÜGYI TERVEZÉS – avagy hogyan építs fel hatékony pénzügyi stratégiát szalonod számára
Előadó: Pesti Antal, az Inno-Shape Kft. ügyvezető igazgatója
11.25 – 12.10 MARKETING NŐKTŐL NŐKNEK – hogyan érd el a női célcsoportokat és beszélj a nyelvükön?
Előadó: Barna Alexandra, beauty marketing specialista, kozmetikus, tréner, a Beauty Marketing Experts megálmodója
12.10 – 13.10 Ebéd
13.10 – 13.30 JÁTÉK – értékes nyereménnyel
13.30 – 14.15 EPIGENETIKA A GENETIKUS SZEMÜVEGÉN KERESZTÜL – meglepetés előadó
14.15 – 14.45 Kávészünet, tea, kávé, víz
14.45 – 16.15 „SCIENCE FICTION A KOZMETIKÁBAN” – mi köze a géneknek a szépséghez?
Előadó: Susi Esterhammer, BCG Baden-Baden Cosmetics Group – BIODROGA MD brand manager, az epigenetika specialistája (magyar nyelvű tolmácsolással)
16.15 – 16.45 IDŐGAZDÁLKODÁS – a profik tudománya
Előadó: Árpa Attila, színész, producer, forgatókönyvíró, gyártásvezető, „Magyarország legsármosabb férfija”
16.45 – 17.00 AZ ÉV KOZMETIKUSA – DÍJÁTADÓ – Pápai Andrea és Árpa Attila
18.00 – 20.00 VACSORA – csak VIP partnereknek
DRESSZKÓD: öltözz csinosba, BIODROGA pirosba! (legyen rajtad valami, ami piros 😊)
A programváltoztatás jogát fenntartjuk!
Ismered a biotechnológia legújabb vívmányait? Szerinted miért fontos haladni a korral?
Ismered magad? Tudod, miben vagy jó? Miben kell még fejlődnöd, és mi az, amiben másoknál előrébb jársz?
Mennyit költ egy sikeres kozmetikus? És mire? És mennyit keres?
*Személyes adataidat arra fogjuk használni, hogy kapcsolatba léphessünk, és számodra érdekes, és hasznos információkat oszthassunk meg veled. Adataidat és jogaidat tiszteletben tartjuk. Az űrlap kitöltésével elfogadod, hogy adataidat az adatkezelési tájékoztatónk szerint fogjuk kezelni. Adatkezelési tájékoztató
A jelentkezés véglegesítéséhez a részvételi díjat utald át vagy fizesd be az alábbi számlaszámra:
Csernai Judit 16200106-11551751 Magnet Bank
A közleménybe írd be neved, számlázási címed és a "konferencia" szót. A kedvezményes részvételi díjnak november 15-ig kell beérkeznie.

Cégadatok:
Dr. Szépség Kft
Adószám: 25177475-2-13
Központ: 1145 Budapest, Erzsébet királyné útja 14./A, 14-es csengő